Ubytování

Westernové městečko je situováno do krásného prostředí borových lesů a bývalého pískového lomu. 

Apartman Hotel

Máme k dispozici 86 lůžek v samostatně stojících domech, souhrnně nazvaných Apartman Hotel, s komfortem tříhvězdičkového hotelu v klidné části Western parku. Každý z apartmánů má vlastní jídelnu bez vybavení a sociální zázemí. Apartmány jsou chytře rozděleny na dvoulůžkové s jedním pokojem, rodinné se dvěma pokoji a desetilůžkové pro prima partičky se čtyřmi pokoji. Teplo zajišťuje podlahové vytápění a v každém pokoji si můžete teplotu regulovat sami dle vašeho rozmaru.

 

 

Kanadské sruby

Pro ty z vás, kteří hledají spíše přírodnější způsob bydlení, tu máme dva Kanadské sruby, ve vlastním spacáku. Avšak druhý se otevře až po zaplnění všech lůžek na Apartman hotel. Nabízí přenocování pro milovníky romantiky. Každý srub je vybaven litinovými kamny s prosklenými dvířky. Dřevo bude k dispozici. Sruby vám nabídneme dva s tím, že každý pohodlně pojme 8 nocležníků. Postele jsou vybaveny matracemi. WC a voda nejsou ve srubech k dispozici a využívají se veřejné sprchy a WC na hlavním náměstí vzdálené minutu chůze od srubů. Před srubem je veřejné ohniště, kde si můžete večery zpříjemnit táborákem. Tato forma ubytování je levnější, než pobyt na Apartman hotelu. 

 

 

Parkování

Parkování je zajištěno u každého domu. Celková kapacita parkování v oploceném areálu Apartman Hotel je až pro 65 vozidel. Parkování zde budou mít zajištěno i účastníci, kteří si zaplatili ubytování v Kanadském srubu. Jejich místa budou viditelně označena.

 

Text: Moondancer; Korekce: Shitty; Picture: Moondancer, Western city Boskovice s.r.o.

2020 KRAZ, z.s.