NA CO SE TĚŠIT?

 

Tématická hra

Na programu stále pracujeme.

 

Přednášky a workshopy

Na programu stále pracujeme.

 

Horse show

Koňská show plná ušlechtilých koní a umění jejich dvounohých partnerů.  Koně byli od pradávna naší součástí, ale v dnešní moderní době na to mnozí z nás tak trochu zapomněli. Přijďte si tuto vaši součást opět oživit. 

 

Rodeo býk

V našem westernovém městečku se usadil nezkrotný velký býk. Troufáte si jej zkrotit a případně i něco vyhrát? Tak neváhejte, je to jen na vaší odvaze, chuti a odhodlání. Ale nebojte se, nejedná se o živého plemenného býka, nýbrž o jeho věrnou repliku v podobě 350kg mechanického profesionálního trenažéru. Náš býk bučí, svítí mu oči a z nozder mu jde pára. Již se vás nemůže dočkat.

 

Soutěž ve westernových disciplínách

Naučte se správně házet tomahavkem, zastřílejte si na střelnici pana Santery°, či se pokuste vyrýžovat hroudu zlata. U každé disciplíny bude pro vaše bezpečí proškolená osoba. U hodu Tomahavkem to musí být, jak jinak, nefalšovaný indián … z Brna.

°Winchestrovky používají jako střelivo olověné broky a colty používají nábojky zvané flobertky

 

Fursuiteři na západě

Naši vybraní fursuiteři se vám ukáží jako kovbojové na divokém západě. Budou například chytat býka do lasa nebo se utkají v duelu na kolty. 

 

Casino Saloon

I letos budete mít k dispozici profesionální poker stůl, ke kterému se, pro enormní zájem v minulém roce,  přidá ještě stůl na Black Jack. Po celou dobu.

Cílem hry je nashromáždit co nejvíce žetonů v co nejvyšším bodovém součtu. Pokerové žetony v různých barvách a hodnotách můžete získat, pokud zapojíte důvtip, obratnost, štěstí, přijdete na přednášku, anebo budete prostě pít a užívat si con. Celá hra je nastavena tak, aby si ji užili všichni, bez rozdílu zájmů. Orgateam je z této hry vyjmut.

Žetony můžete získat jednoduše, pouze za utrácení na baru a v čajovně, v soutěžích a za účast na přednáškách.

Žetony si  můžete nechat, případně je rozmnožit nebo o ně přijít u krupiéra. Krupiér bude v předem oznámené časy u pokerového stolu uvnitř Saloonu. Kdykoli v tento čas můžete přijít a zkusit štěstí buď jednotlivě, nebo ve větším počtu (max 6 hráčů na hru a stůl). Své žetony tak rozmnožíte nebo o ně přijdete. Hrát budeme Texas Holdem poker, na dvě karty nebo Black Jack. Pravidla budou vysvětlena v conbooku, případně vám je rád vysvětlí krupiér na místě.

 

Open days

Na programu stále pracujeme.

 

Táborový ohneň starého trapera

Máme jednoduchou rovnici. Čím více dřeva, tím větší oheň!

 

Doufáme, že se budete bavit. Pokud se bavit nebudete, máme pro vás rezervaci na Krchov street, hned za Kanadskými sruby =)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Text: Moondancer, Korekce: Shitty, Mapa: Westernové městečko Boskovice, Moondancer

Kraz z.s.