FAQ

 

REGISTRACE

Kdy otevřete registraci?

Registrace bude možná v průběhu měsíce ledna, 23.1.2021, 20:30 CET. 

 

Registrace je plná, co mám dělat?

Vyčkejte. K dispozici bude ještě 8 míst ve druhém kanadském srubu, který se otevře až po zaplnění všech lůžek na Apartman hotelu. O uvolnění vás budeme informovat. Tuto informaci také naleznete v sekci Novinky.

Můžete také sledovat své jméno (nickname) v pořadí, ve kterém se nachází vůči ostatním do schválení registrace, a to zde, na webových stránkách, v sekci Čekající registrace (nyní ve výstavbě). Pokud bude již schválená registrace z jakéhokoli důvodu zrušena, připadne místo této registrace prvnímu, další místo druhému v pořadí a tak dále. Znovu zaregistrovaný účastník bude zařazen na konec registrací, čekajících na schválení. 14 denní lhůta pro připsání platby na účet KRAZ z.s. bude začínat následující den po odeslání emailu o schválení registrace.

 

Není mi ještě 18. Mohu se zúčastnit také?

Bohužel nikoli. Consite je přístupný striktně pro osoby od 18 let, bez výjimek. Pokud dovršíte 18 let do 1.4.2021, bude vám vstup na consite umožněn. Kontaktujte nejdříve orgateam, pomocí kontaktního formuláře, který naleznete zde, na webových stránkách.

 


 

PLATBY

Do kdy mám převést platbu na účet KRAZ z.s.?

Do 14 dnů od schválené registrace. Neučiníte-li tak, vaše registrace bude bez předchozí výzvy smazána. Čas se začne odečítat od následujícího dne vaší schválené registrace, počínaje 00:01 a konče uplynutím 14 dne, v čase 23:59 nebo do celkové uzávěrky plateb, 15.3.2021, v čase 23:59. Registraci můžete po této době opakovat, avšak riskujete, že již nebude místo.

 

Jak se dozvím o připsání platby na účet KRAZ z.s.?

Do 5 pracovních dnů vám přijde email s potvrzením o zaplacení registrace a dalšími instrukcemi.

 

Mohu svou zaplacenou registraci stáhnout?

Registrační poplatek slouží pouze k uhrazení záloh a nákladů conu. Za běžných okolností jej není tak možné vracet. Účastník však může požádat o převod registrace včetně záznamu o poplatcích a závazcích (např. předchozí souhlas se sdílením pokoje) na jiného účastníka pomocí Kontaktního formuláře. Žádost je schvalována organizátory. Finanční vztahy mezi účastníky si řeší účastníci sami. Organizátoři neplní roli prostředníků.

 

Něco se stalo a nemohu zaplatit do 14 dnů od registrace.

V tom případě co nejrychleji dejte vědět pomocí kontaktního formuláře. Každý případ bude posouzen jednotlivě. V opačném případě vám bude registrace, po uplynutí 14 dnů od registrace, vymazána.

 

Je možnost na conu platit platební kartou?

Ano. V restauraci Saloon 1870.

 

UBYTOVÁNÍ

Od kolika je možný příjezd na consite?

Příjezd je možný ve čtvrtek od 14:00.

 

Do kdy musíme opustit consite?

Vyklidit pokoje budete moci do 13:00. Ve 14:30 se consite oficiálně uzavírá.

 

Kdy si budu moci vybrat pokoj?

Možnost výběru pokojů se vám na zdejších webových stránkách zobrazí, jakmile vám dorazí potvrzovací email o vašem zaplacení registrace na účet KRAZ z.s.

 

Kolik je maximální počet účastníků?

Maximální počet účastníků je 102. 

 

Kde mohu parkovat?

Parkování je zajištěno u každého domu. Celková kapacita parkování v oploceném areálu Apartman Hotel je až pro 65 vozidel. Parkování zde budou mít zajištěno i účastníci, kteří si zaplatili ubytování v Kanadském srubu. Jejich místa budou viditelně označena.

 

STRAVA

Jak je zajištěna strava?

Strava je zajištěna v místě consitu, ve stylové restauraci, přímo v samém srdci Western city. Saloon je přesná replika pohostinství z druhé poloviny 19. století, s moderním zázemím a atmosférou divokého západu. Restaurace vám bude servírovat tradiční i stylová jídla formou obědů a večeří. Snídaně zde bude nabízena jako raut a každý účastník bude mít snídani již zaplacenou, v ceně základní registrace.

 

Bude se grilovat?

Ano, jedna z večeří bude formou grilování. Grilování bude jak vegetariánské, tak masné a proběhne hned vedle restaurace (Saloonu) tak, abyste se mohli při náhlé nepřízni počasí schovat. Stejně jako snídani, tak i grilování bude mít každý účastník zaplacené v ceně základní registrace.

 

Bude čepované pivo a limonáda?

O kompletní občerstvení se vám postará opět Saloon 1870. U jeho 17 metrového baru naleznete milou obsluhu, která vám nabídne výběr z velkého množství alkoholických i nealkoholických nápojů.

Jako další možnost občerstvení budete mít možnost navštívit čajovnu U Líného Kocoura. Ta se bude nacházet na Main street, nedaleko Saloonu 1870, nebo Candy Shop.

 

OSTATNÍ

Jaká jsou všeobecná pravidla pro registraci na KRAZ a chování na něm?

Plné znění závazných pravidel najdete zde.

Bude na conu headless lounge?

Pro potřeby fursuiterů bude na conu zajištěna headless lounge, kde si budete moci usušit vaše chlupaté já, odpočinout si a občerstvit se. Občerstvení v této místnosti bude pro fursuitery zdarma.

 

Bude zajištěn shuttle na consite?

Spojení do Boskovic je možné vlakem, buď přímo do Boskovic, nebo do městečka Skalice nad Svitavou, které se nachází na hlavním železničním tahu Brno-Praha. Z obou těchto míst bude zajištěn shuttle zdarma. Stejně tak z autobusového nádraží Boskovice, pokud se rozhodnete pro jízdu autobusem. Pro účastníky conu jsme také schopni zajistit shuttle z mezinárodního letiště Brno (BRQ) do místa konání conu zdarma, pro skupinu dvou a více osob, na základě předložené letenky.

Veškeré informace pro objednání shuttle dostanete v potvrzovacím emailu při registraci, pokud si zaškrtnete jednu z následujících možností: Shuttle BUS, TRAIN Boskovice, TRAIN Skalice nebo AIRPORT Brno. Následně budete kontaktováni, pro upřesnění času vašeho příjezdu, na váš uvedený email.

 

Mohu si vzít sebou psa? Co všechno budu potřebovat?

Samozřejmě. Pouze od vás budeme vyžadovat předložení očkovacího průkazu a ujištění, že pes není agresivní. V opačném případě nebude pes do areálu Western city vpuštěn. Každý, kdo psa na consite registruje, je plně odpovědný za jeho činy. Ať už půjde o ničení majetku Western city, KRAZ z.s. nebo újmu na zdraví třetí osoby či zvířete. V areálu se budou pohybovat zvířata, jako jsou koně, kozy, nebo třeba lamy. Berte tuto skutečnost na vědomí, a pokud není váš pes na tento druh zvířectva zvyklý, doporučujeme jej mít mimo areál Apartman Hotel na vodítku. Pobyt psa je zpoplatněn.

Budou nějaké organizované výlety?

Výlety jsou neorganizované. V okolí najdete množství různých přírodních i kulturních zajímavostí z nichž asi největší je Moravský kras. Moravský kras patří mezi nejvýznamnější krasové oblasti ve střední Evropě. Na celém území je známo více než 1100 jeskyní, z nichž pět je přístupných veřejnosti. Punkevní jeskyně s možností plavby na podzemní říčce Punkvě spojené s prohlídkou dna propasti Macocha, Kateřinská jeskyně, která je známá unikátními hůlkovými stalagmity, Jeskyně Balcarka s bohatou a barevnou krápníkovou výzdobou, Sloupsko-šošůvské jeskyně, tvořené mohutnými chodbami a podzemními propastmi a Jeskyně Výpustek s bohatou vojenskou historií. 

 

Jaký bude program?

Program bude k nahlédnutí v sekci Novinky, zhruba ke konci března. Již nyní můžeme prozradit, že půjde o zajímavé přednášky a workshopy, grilování, velký táborový oheň, soutěže a nebude chybět velká westernová show.

 

Bude v místě WiFi?

Wifi je k dispozici v restauraci Saloon 1870, po celý den.

   

Jak nahrát obrázek na visačku?

Obrázek můžete nahrát ručně ze své osobní stránky, kam se dostanete po zadání jména a hesla.

Použitý obrázek musí splňovat následující podmínky:

  • Podporované formáty: JPEG, PNG (průhlednost bude ignorována), GIF, TIFF.
  • Maximální velikost: 2 MB
  • Doporučené rozměry: 1125 × 1500 px (Š×V, poměr stran 3:4). Obrázky budou upraveny na správnou velikost a případně oříznuty. Příliš malý obrázek se při zvětšení rozmaže, takže ve vlastním zájmu nahrávejte pokud možno obrázky ve vysokém rozlišení.

 

Text: Moondancer; Korekce: Shitty

2020 KRAZ, z.s.