Saloon 1870

O kompletní občerstvení se vám postará stylová restaurace Saloon 1870. U jejího 17 metrového baru naleznete milou obsluhu, která vám nabídne výběr z velkého množství alkoholických i nealkoholických nápojů. Wifi je k dispozici v restauraci Saloon 1870, po celý den. Restaurace Saloon 1870 přijímá kreditní karty Visa a Maestro. Otevírací doba bude každý den od 8:00 - ??? (Budete se bavit,  máme otevřeno).

 

 

Čajovna

Jako další možnost občerstvení, budete mít možnost navštívit čajovnu U Líného Kocoura. Ta se bude nacházet na Main street, nedaleko Saloonu 1870.

 

Candy shop

Reagujeme na vaše přání a proto počínaje tímto ročníkem pro vás otevíráme Candy shop. Candy shop je umístěn na hlavní třídě, hned vedle Saloonu a bude vám poskytovat drobné pochutiny po celý den. Dali byste si k čaji nebo kávě domácí dorty, zákusky anebo máte chuť na domácí klobásy k pivu, paštičky a další pochutiny? Pak račte vstoupit.

 

Barbecue

Sobotní večeře bude formou grilování. Grilování bude jak vegetariánské, tak masné a proběhne hned vedle restaurace (Saloonu) tak, abyste se mohli při náhlé nepřízni počasí schovat. Stejně jako snídani, tak i grilování bude mít každý účastník zaplacené v ceně základní registrace.

 

Text: Moondancer; Korekce: Shitty; Picture: Moondancer, Western city Boskovice s.r.o.

2020 KRAZ, z.s.